Bez kategorii

Galanteria Pixel Art od Divoom!

Posted On 11 marca, 2021 at 12:33 pm by / No Comments

Galanteria Pixel Art od Divoom

Divoom kroczy twardo obraną ścieżką oferując coraz bardziej fantazyjne pomysły. Seria głośników z serii Pixel Art wzbudziła i ciągle wzbudza wśród klientów nie mało emocji i wspomnień. Producent poszedł o krok dalej i przygotował coś co może okazać się nie tylko gadżetem ale niezwykle praktycznym dodatkiem na co dzień oraz formą przekazania swoich uczuć.

Chcesz przekazać swoją miłość do grafiki w stylu retro w pikselach, gdy jesteś poza domem? W takim razie nie ma chyba lepszego sposobu na zrobienie tego niż przypięcie do pleców ogromnego wyświetlacza LED od mistrzów sztuki pikselowej, Divoom.

DIVOOM Pixoo Backpack to innowacyjny, animowany, inteligentny plecak. Dzięki aplikacji towarzyszącej możesz tworzyć i wyświetlać grafikę pikselową lub prezentować dowolne zdjęcie lub animację z internetowej galerii sztuki pikseli. Możesz również stworzyć swoją grafikę lub wpisać wiadomość i wyświetlić ją na plecaku. Jeśli chcesz być w centrum uwagi, plecak Pixoo to najlepszy sprzęt!

Na szczęście to nie tylko niesamowity wyświetlacz pikselowy – to także niezły plecak.

Plecak Pixoo jest obszerny, z wystarczającą ilością miejsca na typowego laptopa i duży podręcznik lub trzy. Z jednej strony znajdziesz wnętrze wyłożone luźnymi kieszeniami i uchwytem na butelkę, a z drugiej wąską kieszeń na laptopa. Z boku znajduje się gumowa przelotka do wprowadzenia kabla słuchawkowego; podczas gdy z boku przy plecach znajduje się dodatkowa kieszeń zapinana na zamek do przechowywania kosztowności. Do innej kieszeni na zamek błyskawiczny można uzyskać dostęp z boku, można w niej przechować drobnostki, do których chcemy mieć szybki i łatwy dostęp. Z tyłu znajduje się pasek bagażowy lub „pokrowiec do wózka”, który ułatwia przymocowanie do walizki podczas podróży. Ma wszystkie funkcje przechowywania, których możesz potrzebować.

Jeśli plecak to zbyt wiele to w ofercie Divoom mamy również torbę, która możesz przerzucić przez ramię, zapiąć wokół pasa lub tułowia i ramion. Magnetyczna klamra jest tak łatwa w obsłudze i wystarczająco mocna, aby utrzymać cenne ładunki. Cena sugerowana plecaka to 549pln z VAT.

DIVOOM Pixoo Slingbag jest odporna na trudne warunki pogodowe i zaprojektowana do „życia” w mieście. Posiada wbudowany ekran LED i aplikację mobilną, która umożliwia wyświetlanie animacji, logo, emotikonów i słów. Możesz nawet narysować własną grafikę do wykorzystania lub wybrać grafikę utworzoną przez społeczność internetową.

Pixoo Slingbag ma otwartą kieszeń z dwóch stron do przechowywania prze co może pomieścić telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne i wszystkie niezbędne rzeczy Zapewnia to szybki dostęp do zewnętrznych schowków, które są również wodoodporne. Idealne do przechowywania butelki z wodą, parasola lub power banku. Torba ma parę zewnętrznych pasków na dodatkowe gadżety dzięki czemu możesz regulować jej pojemność, a to pozwala na przewożenie sporych ładunków. Po zatrzaśnięciu pomoże zmniejszyć zewnętrzny rozmiar torby. Można ją też szybko odblokować, aby uzyskać dodatkową przestrzeń wewnętrzną. Cena sugerowana torby to 299zl z VAT.

Aplikacja Divoom

Podobnie jak wszystkie produkty Divoom , plecak Pixoo oraz torba Slingbag intensywnie korzystają z aplikacji Divoom. Włączą się i automatycznie odtworzą wszystko, co jest w pamięci, bez konieczności korzystania z aplikacji, ale jeśli chcesz dostosować wyświetlacz, zmienić tryb lub użyć czegoś interaktywnego, będziesz potrzebować aplikacji.

Na szczęście proces parowania jest niezawodny, prosty i wystarczy go wykonać tylko raz. Aplikacja Divoom umożliwia otrzymywanie powiadomień SNS, granie w klasyczne gry pikselowe, ustawianie alarmów i korzystanie z codziennego planowania, a także zawiera ostrzeżenia dla pieszych.

Jeśli jeździsz na rowerze, możesz kupić opcjonalny pilot – Divoom Signal Remote, który możesz dodać do swojego roweru i wyświetlać różne sygnały. Zarówno plecak jak i torba na ramię z serii Pixoo są kompatybilna z naszym pilotem, dzięki czemu zamieni nasza galanteria we wskaźnik ruchu. Możesz także zaprogramować różne obrazy i akcje dla przycisków pilota. Cena urządzenia to 39pln z VAT.